Török Iparcikk állásajánlat

Ez a bejegyzés több mint 30 napja frissült utoljára. A benne olvasható információk már elavultak lehetnek!

Raktárost keresünk
Barkács nagykereskedelmünk raktáros munkakörbe keres munkatársat.

Feladatok:
– szedőlista alapján az áru összekészítése
– raktári munkához kapcsolódó kézi tracker minden napos használata
– anyagmozgatás – rakodás, komissiózás, beérkezett áru raktárban való elhelyezése
– adminisztráció, munkaterület rendben és tisztán tartása
– önkiszolgáló áruházban a vevők tájékoztatása

Elvárások:
– középfokú végzettség, áruismerethez kapcsolódó szakmunkás bizonyítvány
– műszaki, barkács iparcikk kereskedelemben való jártasság
– precíz munkavégzés
– raktározási területen szerzett tapasztalat
– OKJ-s targoncavezetői bizonyítvány

Amit kínálunk:
– 25 éve működő, magyar piacvezető barkács nagykereskedés
– hosszú távú munkalehetőség
– kiemelkedő logisztikai eszközök
– kulturált munkakörülmények
– a munka törvénykönyvének szigorú betartása
Bér képezettségtől, gyakorlattól, szakértelemtől függően.

Munkavégzés helye: 1174 Bp., Táncsics Mihály u. 55.

Várjuk fényképes önéletrajzát bérigény megjelölésével a titkarsag@torok.hu e-mail címre. Érd.: 061/254-0981