Recepciós állás

Ez a bejegyzés több mint 30 napja frissült utoljára. A benne olvasható információk már elavultak lehetnek!

!! Recepciós állás !!

Keressük 17. kerületi svédasztalos éttermünk új recepciós kollégáját.

Aki:

– Munkájára és környezetére egyaránt igényes
– Szeret és tud is csapatban dolgozni, valamint megbízható
– Vendég-orientált
– Önálló munkavégzésre képes.

Feladatok:

– Vendégek köszöntése és teljeskörű tájékoztatása az étteremről és az árakról
– Céges telefon és pénztárgép használata
– Foglalással kapcsolatos e-mailek megválaszolása
– Saját munkaterület tisztán tartása

Amit nyújtunk:

– Havi 2x fizetést
– Hosszútávú, bejelentett munkaviszonyt
– Rugalmas beosztást (heti 2 szabadon választható szabadnap)
– Családias hangulatot
– Lendületes, fiatalos csapatban való munkavégzést
– Személyzeti étkeztetést és kávé fogyasztást

Amennyiben a leírtak alapján magadra ismertél, és van tapasztalatod vagy akár pályakezdőként szeretnéd kipróbálni magad egy színvonalas étterem recepciósaként, illetve szeretnél egy vidám, fiatalos csapat tagja lenni, akkor jelentkezz bátran.

Jelentkezni e-mailben tudsz fényképes önéletrajz formájában.
E-mail cím: banfietterem@gmail.com